top of page

Apartament z widokiem na morze i pole golfowe! Zamieszkaj już w listopadzie tego roku!

Estepona

Na sprzedaż

335.000,00 €

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

W tej inwestycji części wspólne zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić ciche otoczenie, w którym można cieszyć się wypoczynkiem i sportem. Odkryjesz piękne przestrzenie ogrodowe, wspólny basen i najwyższej klasy siłownię, idealną do optymalizacji wolnego czasu i dbania o formę.


Wszystkie mieszkania posiadają miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską, co daje komfort i dodatkową przestrzeń na Twoje rzeczy.


Każdy szczegół został starannie przemyślany, dzięki czemu jest to idealny dom dla Ciebie. Wyjątkowa jakość  i design tej inwestycji nadają jej własnego, niepokonanego ducha, gwarantującego nieporównywalny styl życia.


To nowoczesny i funkcjonalny kompleks mieszkaniowy w Esteponie, który oferuje idealne środowisko do życia. Składa się z 63 apartamentów z 2 i 3 sypialniami, rozmieszczonych na parterze, pierwszym, drugim piętrze i poddaszu.


Wszystkie mieszkania są strategicznie zorientowane na południe lub południowy zachód, co gwarantuje dużą ilość naturalnego światła i spektakularne widoki na morze w większości z nich.


Dbając o środowisko i zrównoważony rozwój, wszystkie apartamenty będą miały najwyższą ocenę energetyczną przyznawaną budynkom mieszkalnym przez Unię Europejską.

KONTAKT:

Agata Bochenko

+48 606 438 769

+34 629 84 26 60

OPIS DODATKOWY:

Rodzaj nieruchomości

Apartament

Sypialnie

2

Łazienki

2

Powierzchnia

72,60 m2

Piętro

0

Rok budowy

1 listopada 2024

Taras

15 m2

Ogród 

11,20 m2

Garaż

LOKALIZACJA:

Estepona, Spain

bottom of page