top of page

Apartament z widokiem na morze

Estepona

Na sprzedaż

388.000,00 €

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Zamknij oczy, oddychaj i wyobraź sobie swój nowy dom nad morzem. Teraz je otwórz i ciesz się wszystkim, co mamy Ci do pokazania, bo jeśli chcesz, to marzenie się spełni.


Zanurz się w basenie bez krawędzi z widokiem na Morze Śródziemne, poćwicz w naszej najnowocześniejszej siłowni wyposażonej we wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało, świętuj rodzinne spotkania w klubie towarzyskim lub ciesz się zasłużoną chwilą relaksu w saunie lub łaźni parowej.


Ta inwestycja jest wyjątkowa i znajdziesz mieszkania z 2 i 3 sypialniami, apartamenty typu duplex i penthouse z widokiem na morze, skąd codziennie możesz poczuć światło Morza Śródziemnego.

Luksus cieszenia się słońcem przez ponad 320 dni w roku.


Każdy z elementów, projektów i materiałów użytych do budowy Twojego kolejnego domu został dokładnie wybrany, abyś Ty mógł cieszyć się doskonałym wykończeniem przez całe życie.


Co więcej, dzięki architektonicznej kreacji bloków schodowych, apartamentowiec dostosowuje się do otoczenia, szanując przyrodę i pozwalając cieszyć się widokiem na Morze Śródziemne z każdego z nich.


Apartamenty dostosowują się do Twojego stylu życia, więc możesz wybrać, czy chcesz, aby Twój nowy dom miał 2 czy 3 sypialnie, niezależnie od tego, czy jest to poddasze, apartament bliźniak czy parter z ogródkiem.

Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, mając pewność, że wybraliśmy najlepsze materiały, abyś mógł cieszyć się elegancją swojego nowego domu niezależnie od jego wielkości i rodzaju.

KONTAKT:

Agata Bochenko

+48 606 438 769

+34 629 84 26 60

OPIS DODATKOWY:

Rodzaj nieruchomości

Apartament

Sypialnie

2

Łazienki

1

Powierzchnia

55,60 m2

Piętro

3

Rok budowy

Taras

61,12 m2

Ogród 

0

Garaż

LOKALIZACJA:

Estepona, Hiszpania

bottom of page