top of page

129 m2, 3 sypialnie - Taras 190 m2!

Estepona

Na sprzedaż

649.000,00 €

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

NOWA INWESTYCJA W CENTRUM ESTEPONY! Nowo budowana inwestycja z różnymi mieszkaniami z 1, 2, 3 i 4 sypialniami z garażem i komórką lokatorską.


Nowa inwestycja budowlana w Esteponie obejmuje ekskluzywne części wspólne z ogrodami, w tym dwa baseny z chlorowaną solą fizjologiczną, siłownię z sauną, w której można cieszyć się zdrowym życiem, pokój coworkingowy, dzięki któremu Twoje biuro pracy będzie bliżej niż kiedykolwiek i klub towarzyski, w którym możesz cieszyć się towarzystwem rodziny i przyjaciół. Ubezpieczyciel Scala decyduje się na zamieszkanie w kurorcie bez wychodzenia z domu.


Zgodnie ze współczesną koncepcją European Open Spaces, wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić przestrzeń pomiędzy salonem, a otwartą kuchnią, z bezpośrednim dostępem do tarasu, gdzie widoki i światło będą bohaterami Twojego domu!

Kompleks położony jest zaledwie kilka minut od promenady i plaży w Esteponie, jego uprzywilejowana lokalizacja pozwala w pełni cieszyć się niezakłóconym widokiem na morze, góry lub centrum miasta.


Inwestycja jest blisko starego miasta i znajduje się blisko wszystkich usług, których możesz potrzebować, takich jak centra edukacyjne, zdrowotne, sportowe i handlowe.


KONTAKT:

Agata Bochenko

+48 606 438 769

+34 629 84 26 60

OPIS DODATKOWY:

Rodzaj nieruchomości

Apartament

Sypialnie

2

Łazienki

2

Powierzchnia

104.03 m2

Piętro

3

Rok budowy

Taras

190,17 m2

Ogród 

0

Garaż

LOKALIZACJA:

Estepona Centro, Avenida España, Estepona, Hiszpania

bottom of page