top of page

Ekskluzywny kompleks mieszkaniowy w La Cala de Mijas

Mijas

Na sprzedaż

450.000,00 €

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Ekskluzywny kompleks mieszkaniowy w La Cala de Mijas


Zapraszamy do odkrycia ekskluzywnego kompleksu mieszkaniowego położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Costa del Sol: La Cala de Mijas. To wyjątkowe miejsce oferuje doskonałą lokalizację zaledwie kilka metrów od plaży i blisko gór, ze spektakularnym widokiem na Morze Śródziemne.


Wszystkie apartamenty charakteryzują się wspaniałą orientacją, która pozwala cieszyć się niezrównanymi widokami na morze bezpośrednio z tarasów.


W kompleksie znajdą Państwo:

- Paddel tenis

- Siłownię

- Basen

- Plac zabaw dla dzieci

- Jest to zamknięte osiedle

- W pełni wyposażone kuchnie ze sprzętem AGD

- System ogrzewania i chłodzenia

- Parking i komórka lokatorska w cenieLa Cala de Mijas wyróżnia się bogatą ofertą restauracji, zajęć na świeżym powietrzu i możliwościami wypoczynku. Szerokie plaże i liczne pola golfowe w promieniu zaledwie 5 kilometrów sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do codziennego życia, jak i do spędzania wakacji.


Ta urokliwa miejscowość przekształciła się z małej wioski rybackiej w centrum rekreacji, które tętni życiem zarówno w dzień, jak i w nocy. Mimo dynamicznego rozwoju, La Cala de Mijas zdołała zachować swój unikalny charakter i oryginalność, oferując niezrównane środowisko zarówno dla turystów, jak i mieszkańców.


KONTAKT:

Agata Bochenko

+48 606 438 769

+34 629 84 26 60

OPIS DODATKOWY:

Rodzaj nieruchomości

Apartament

Sypialnie

2

Łazienki

2

Powierzchnia

86,04 m2

Piętro

2

Rok budowy

1 sierpnia 2024

Taras

31,33 m2

Ogród 

0 m2

Garaż

LOKALIZACJA:

La Cala de Mijas, Spain

bottom of page