top of page

Dom w zabudowie szeregowej z widokiem na morze i Gibraltar!

Manilva

Na sprzedaż

368.000,00 €

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Dom na Costa del Sol ze spektakularnymi widokami na Morze Śródziemne i Gibraltar.


Inwestycja to kompleks mieszkalny z przestronnymi domami w zabudowie szeregowej z dużymi tarasami, położona blisko wybrzeża, zbudowana jest na zboczu co daje fantastyczne widoki na morze, skąd widać Skałę Gibraltarską. 


Ta uprzywilejowana lokalizacja umożliwia dostęp do wszystkiego, co dobre na Costa del Sol. Morze i góry, odpoczynek i aktywność... 


Inwestycja sprawia, że ​​ideał spokojnego życia w kontakcie z naturą i blisko plaży staje się rzeczywistością, wiedząc, że w ciągu kilku minut znajdziesz się w jednym z obszarów o najwyższym stężeniu rekreacji i usług Europy.


Osiedle skupia się na ludziach, którzy w nim mieszkają, dlatego zostały stworzone bezpieczne i przyjazne przestrzenie wspólne, które zapraszają do aktywności. Inwestycja otoczona jest pięknymi śródziemnomorskimi ogrodami ze strefami spacerowymi i wypoczynkowymi, z dużym basenem, social club, spa i siłownia. 


ATUTY INWESTYCJI: 

- Duże tarasy, z których roztacza się spektakularny widok na morze.

- Design, naturalne odcienie i tekstury, które zapewniają ciepło i poczucie dużej przestronności.

- Duże nasłonecznienie 

- Wnętrza o otwartym planie z dużymi oknami wychodzącymi na taras lub ogród tworzą przestronne i jasne przestrzenie

- Przestronne pomieszczenia, komfort cieplny i akustyczny, ogrzewanie, klimatyzacja, system wymiany powietrza we wnętrzach domów za pomocą otworów wentylacyjnych w łazienkach i kuchniach.

- W pełni wyposażony - umeblowane kuchnie z blatami i sprzętem AGD zintegrowane z częścią dzienną, nowoczesne łazienki, szafy zabudowane, instalacja elektryczna, telefoniczna i TV, garaż, komórka lokatorska- Efektywności energetycznej

- Okna maksymalnie wykorzystujące naturalne światło, rolety termoizolacyjne, klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach.

- Wysokiej jakości materiały

- Całkowite bezpieczeństwo - każdy dom posiada drzwi pancerne z zamkiem antywłamaniowym, wideodomofon oraz drzwi wejściowe do pojazdu sterowane


Oddanie do użytkowania w tym roku. 2 etap inwestycji zakończy się w 2026 roku. 

KONTAKT:

Agata Bochenko

+48 606 438 769

+34 629 84 26 60

OPIS DODATKOWY:

Rodzaj nieruchomości

Dom

Sypialnie

3

Łazienki

2

Powierzchnia

87,8 m2

Piętro

0

Rok budowy

1 grudnia 2024

Taras

25,10 m2

Ogród 

34,60 m2

Garaż

LOKALIZACJA:

Manilva, Spain

bottom of page