top of page

HOME 4 YOU COSTA DEL SOL

HOME 4 YOU COSTA DEL SOL jest firmą rodzinną posiadającą ugruntowaną pozycje na rynku nieruchomości. Od 2008 roku doradzamy naszym Klientom, którzy chcą sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.
 
Naszą współpracę rozpoczynamy od dogłębnej analizy potrzeb Klienta. Dla kupujących najważniejszy jest budżet, wielkość nieruchomości i oczywiście lokalizacja. Klientom chcącym sprzedać nieruchomość pomożemy ustalić najlepszą cenę na podstawie cen podobnych nieruchomości oraz oczekiwanego zwrotu z inwestycji i tempa sprzedaży. Dalszy etap współpracy różni się w zależności od oczekiwań Klienta.
 
Firma uczestniczy w licznych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę i zdobywając nowe umiejętności, aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. W działaniu kierujemy się kodeksem etyki zawodowej, a także poszanowaniem zasad uczciwej konkurencji

Nasza firma oferuje usługę w 4 językach: polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim, zapewniając kompleksową komunikację dla naszych Klientów.

Oferujemy usługi dotyczące przygotowania niezbędnych dokumentów, zarówno w przypadku kupna, jak i sprzedaży nieruchomości. Ponadto zapewniamy wsparcie w procesie wynajmu krótko i długoterminowego.

Nasze usługi obejmują pełne uczestnictwo w każdym etapie transakcji, od początkowego doradztwa po finalizację umowy.

Dodatkowo, pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz rekomendujemy specjalistów, takich jak prawnicy, notariusze i firmy zarządzające nieruchomościami, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie procesu."

Główne kierunki naszej działalności to:
 
1. Pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości w Hiszpanii w regionie Costa Del Sol. 
 
2. Doradztwo na rynku nieruchomości. Kompleksowość usług świadczonych przez naszą firmę powstaje we współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami i deweloperami.
 
3. Doradztwo w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego w bankach hiszpańskich.
 
4. Wynajem nieruchomości długoterminowy i krótkoterminowy. 

Dodatkowa ciekawostka, która wyróżnia naszą firmę to udział Agaty Bochenko w programie House Hunters International, odcinek został nakręcony w Polsce w miejscowości Katowice w 2018 roku. 
Poniżej zapraszamy do obejrzenia wideo. 

Pozostańmy w kontakcie

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Dziękujemy za wiadomość!

bottom of page