top of page

Kameralne osiedle - 500 metrów do plaży!

Estepona

Na sprzedaż

452.000,00 €

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

STANDARD WYKOŃCZENIA APARTAMENTU: - kuchnia w zabudowie w jasnych kolorach ze sprzętem AGD tj. lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap - łazienki wykończone płytkami w kolorze beżowym z prysznicem, umywalką i armaturą  - szafy wnękowe w białych pokojach - wykończone podłogi - pomalowane ściany - taras z płytkami i oświetleniem Kupujący musi zakupić oświetlenie i meble we własnym zakresie. Inwestycja zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu. 


LOKALIZACJA - Do plaży około 500 metrów - W bliskiej odległości Puerto Deportivo w Esteponie - Estepona charakteryzuje się typowym, andaluzyjskim stylem architektonicznym oraz szerokimi plażami

„Ogród Costa del Sol” położony jest w Esteponie, która stała się uprzywilejowaną enklawą dzięki ponad 320 słonecznym dniom w roku. Ta gmina na wybrzeżu Costa del Sol jest znana na całym świecie ze swoich plaż o złotym piasku, pól golfowych i pięknych ogrodów. 


Ta część Estepony znana jest z pięknych plaż, pól golfowych, spektakularnych widoków oraz sklepów i restauracji, jakie oferuje swoim mieszkańcom. 


Inwestycja cieszy się uprzywilejowaną lokalizacją, zaledwie kilka minut od plaży, w cichej, półmiejskiej okolicy. Jest to rozwijający się obszar, który wyróżnia się szeroką gamą usług: od międzynarodowych szkół po supermarkety, w tym niedawno otwarty szpital oraz duże tereny sportowe i tereny zielone.


W 5 minut można dojść do słynnej plaży Arroyo Vaquero, która rozciąga się na długości ponad 2,5 km. W promieniu 20 kilometrów znajduje się 30 pól golfowych, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałymi sportowymi chwilami z rodziną lub przyjaciółmi. 


Centrum Estepony oddalone jest od obiektu o 5 minut jazdy i oferuje wysoki poziom kultury, wypoczynku i gastronomii, a także niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu nad wodą.


Jest to zamknięty, nowoczesny i funkcjonalny kompleks mieszkaniowy, idealny do zamieszkania. Inwestycja składa się z 41 apartamentów  z 1, 2 i 3 sypialniami, rozmieszczonych w dwóch niskich budynkach: parterze, pierwszym i drugim piętrze.  Wszystkie domy są zorientowane na południowy wschód.

Inwestycja dysponuje przestrzeniami ogrodowymi, ogólnodostępnym odkrytym basenem i siłownią na tej samej urbanizacji, a także wielofunkcyjną salą, której przyszli mieszkańcy zadecydują, w jakim celu ją przeznaczą.


Kierunek na południowy wschód pozwala wykorzystać naturalne światło i cieszyć się imponującym środowiskiem morskim wybrzeża Morza Śródziemnego. 


Wszystkie apartamenty  posiadają miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.


KONTAKT:

Agata Bochenko

+48 606 438 769

+34 629 84 26 60

OPIS DODATKOWY:

Rodzaj nieruchomości

Apartament

Sypialnie

3

Łazienki

2

Powierzchnia

101,73 m2

Piętro

1

Rok budowy

1 stycznia 2026

Taras

47,73 m2

Ogród 

0 m2

Garaż

LOKALIZACJA:

Estepona, Spain

bottom of page